Komfort pacjenta

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Centrum Onkologii w Bydgoszczy jest jednym z najbardziej nowoczesnych szpitali w Europie. Nasi pacjenci mogą być pewni, że zajmują się nimi lekarze z ogromnym dorobkiem naukowym, połączonym z wiedzą praktyczną. Dzięki profesjonalnej kadrze kierowniczej, doskonałemu zarządzaniu i zaangażowaniu wszystkich osób pracujących w szpitalu, staliśmy się ośrodkiem, w którym leczą się pacjenci z całej Polski.

RESTAURACJA ALL INCLUSIVE

Centrum Onkologii w Bydgoszczy ciągle się rozwija, wprowadzając nowe rozwiązania organizacyjne, poprawiające jakość świadczonych usług. Na dowód tego w 2012 roku została otwarta pierwsza w Polsce restauracja szpitalna oferującą pacjentom posiłki all inclusive. Dzięki temu rozwiązaniu jedzenie do łóżka otrzymują wyłącznie pacjenci, którym stan zdrowia nie pozwala na pójście do restauracji. Teraz każdy chory sam decyduje na co ma ochotę w odpowiednich dla siebie ilościach. Składniki posiłków są wybierane spośród trzech specjalnie skomponowanych przez specjalistów diet: podstawowej, łatwostrawnej i cukrzycowej.

ZMODERNIZOWANE SALE CHORYCH

BEZPŁATNE: telewizja, wifi oraz parking
Dysponujemy jedno oraz trzyosobowymi salami chorych każda z oddzielnym węzłem sanitarnym, bezpłatną telewizją i wifi. Pacjenci mają dostęp do bezpłatnego parkingu. W wejściu do szpitala znajduje się mini pasaż handlowy, w którym pacjenci znajdą najbardziej potrzebne dla siebie artykuły.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA REHABILITACJA

Z myślą o pacjentach Centrum Onkologii w 2013 r. powstał Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu- jeden z najnowocześniejszych obiektów o takim charakterze w Polsce. Ogromny kompleks z szerokim wachlarzem usług rehabilitacyjnych, 25-metrowym basenem, saunami, siłownią oraz salą sportową jest nie tylko miejscem rehabilitacji, ale również miejscem treningów niepełnosprawnych sportowców.

CALL CENTER oraz NOWA PRZYCHODNIA

Nasza wizja „Jesteśmy dla Ciebie” determinuje wysiłek całego zespołu na stworzenie organizacji przyjaznej pacjentowi. Stąd pojawił się pomysł na utworzenie wieloelementowego systemu komunikacji, umożliwiającego pełną informację medyczną oraz telefoniczną rejestrację. Otwarta została również, wybudowana przy Centrum Onkologii, Poliklinika. W nowocześnie urządzonych gabinetach lekarskich znalazło się wiele specjalistycznych poradni, nie tylko onkologicznych.

ODWIEDZINY BEZ LIMITU I WSPARCIE PSYCHOONKOLOGA

Wiemy, jak istotne w powrocie do zdrowia jest wsparcie najbliższych. Dlatego nie narzucamy godzin odwiedzin, aby każdy pacjent mógł spotykać się ze swoją rodziną zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuje. Dla osób wymagających wsparcia profesjonalisty proponujemy spotkanie z psychoonkologiem, który pomoże pogodzić się z chorobą i pokaże jak zdobyć siły do walki z nowotworem.