Zapraszamy na mszę odpustową

24 września 2019

29 września 2019r. o godz. 11.00 w Kaplicy Centrum Onkologii odbędzie się msza odpustowa, którą będzie sprawował ks. Tomasz Klafetka. Bezpośrednio po mszy świętej zapraszamy na koncert w wykonaniu zespołu “Arte” z Poznania.

Zespół ARETE powstał w marcu 2010 roku. Tworzą go poznańscy artyści, wykonujący poezję śpiewaną, którą przeplatają z elementami innych rodzajów muzycznych… bo, tego co w duszy gra nie można zamknąć w sztywnych ramach i ustalonych gatunkach. Grupa wykonuje wyłącznie autorskie kompozycje, do których słowa i melodie tworzy założyciel formacji – Jerzy Struk. Do wędrówki zaprosił on szczęśliwie napotkanych na swojej drodze muzyków (a teraz już przyjaciół) i tak rozpoczęła się wspólna przygoda. Do tej pory artyści nagrali cztery płyty: Pierwszy promień, Wędrujemy, Niech życie trwa i Więcej Miłości. Jednak największą radość artystom przynosi możliwość koncertowania i spotkania w świecie autorskiej twórczości w niepowtarzalnym kontakcie z widownią…

Najnowsza płyta Więcej miłości! (2018) to szesnaście najnowszych i różnorodnych kompozycji Jerzego Struka: czuły bilet do krainy łagodności, wzbogacony dawką muzycznego optymizmu i energetycznym brzmieniem.