Piękniejszy Sposób na Raka

14 października 2019

Fundacja Piękniejsze Życie już od kilku lat organizuje w Centrum Onkologii w Bydgoszczy bezpłatne warsztaty z pielęgnacji i makijażu dla pacjentek onkologicznych. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem i niosą ze sobą wiele dobrego… Dzięki nim pacjentki są uśmiechnięte i pewniejsze siebie.

W każdych zajęciach bierze udział 10 pacjentek. Uczestniczki spotkania otrzymują prezent: ufundowane przez sponsorów zestawy kosmetyków. Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny i jednorazowy.

Podczas zajęć wolontariusze – profesjonaliści pokazują wieloetapowy program pielęgnacji skóry, włosów, paznokci i makijażu, który pomaga pokonać i ukryć widoczne efekty uboczne leczenia. Dzięki warsztatom pacjentki mają okazję choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie i miło spędzić czas. Spotykają się z innymi kobietami z podobnymi doświadczeniami.

Najbliższe warsztaty odbędą się już 31 października o godz. 11.00 na II piętrze w sali seminaryjnej między oddziałami. Wszystkie zainteresowane wzięciem udziału pacjentki prosimy o kontakt: 52 374 35 87