• Budujemy Zakład Radioterapii

       

  Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Włocławka i okolic. Już wkrótce poprawi się dostęp do leczenia promieniami!

   
 • Innowacje w Centrum

         

  Centrum Onkologii w Bydgoszczy jest jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków leczenia nowotworów w Europie.

  Posiadamy najbardziej innowacyjne rozwiązania medyczne i technologiczne stosowane na całym świecie w uznanych ośrodkach onkologicznych.

 • Pacjent w Centrum

   

  Indywidualne podejście do Pacjenta jest standardem w naszym Centrum. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy Chory ma swoją własną historię, inaczej znosi leczenie, ma odmienne wymagania potrzebuje innego wsparcia. Dlatego też w procesie leczenia koncentrujemy się na Pacjencie i jego potrzebach.

 • #
 • #
 • #

Aktualności

31. 03.
2015

Spotkanie wielkanocne już za nami

Święta Zmartwychwstanie Pańskiego to wyjątkowa okazja, żeby spotkać się z ważnymi dla szpitala osobami. Także i w tym roku w Wielkim Tygodniu mogliśmy podziękować im za współpracę i złożyć życzenia.

czytaj więcej

5. 03.
2015

Radioterapia we Włocławku na ostatniej prostej

Wczoraj w Urzędzie Miasta we Włocławku odbyła się konferencja prasowa w sprawie budowanego przez Centrum Onkologii Zakładu Radioterapii. Prezydent Miasta zadeklarował pomoc w przystosowaniu infrastruktury m.in. w remoncie ulicy Łęgskiej, przedłużeniu ul. Targowej i utworzeniu miejsc parkingowych.

czytaj więcej

25. 02.
2015

Druga edycja szkolenia dla lekarzy POZ

Wczoraj w sali konferencyjnej Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu po raz drugi odbyło się szkolenie dla lekarzy POZ. Tematem przewodnim była diagnostyka i leczenie nowotworów piersi, układu pokarmowego, mięsaków i czerniaka.

czytaj więcej

zobacz wszystkie #

© 2013 Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy

  #
 • ul. dr I. Romanowskiej 2 85-796 Bydgoszcz
 • (52) 374 30 00
  (52) 37 43 110

Organem założycielskim dla Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego