• Jesteśmy najlepszym szpitalem w Polsce!

     

  Z przeprowadzonego w październiku 2015r. przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przeglądu akredytacyjnego wynika, że Centrum Onkologii w Bydgoszczy jest najlepszym szpitalem w Polsce. Poziom spełnianych przez nas standardów wynosi 98%. Jest to najwyższy wynik w historii akredytacji uzyskany wg zestawu standardów dla szpitali.

     
 • Innowacje w Centrum

         

  Centrum Onkologii w Bydgoszczy jest jednym z najbardziej nowoczesnych ośrodków leczenia nowotworów w Europie.

  Posiadamy najbardziej innowacyjne rozwiązania medyczne i technologiczne stosowane na całym świecie w uznanych ośrodkach onkologicznych.

 • Pacjent w Centrum

   

  Indywidualne podejście do Pacjenta jest standardem w naszym Centrum. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy Chory ma swoją własną historię, inaczej znosi leczenie, ma odmienne wymagania potrzebuje innego wsparcia. Dlatego też w procesie leczenia koncentrujemy się na Pacjencie i jego potrzebach.

 • #
 • #
 • #

Aktualności

4. 02.
2016

Wszystko o Twoim leczeniu

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Z tej okazji w holu głównym Centrum Onkologii w godzinach 9.00- 13.00 przygotowaliśmy trzy stoiska, w których udzielaliśmy informacji o leczeniu onkologicznym, rejestrowaliśmy na mammografię i cytologię, rozdawaliśmy informatory oraz uczyliśmy czujności profilaktycznej. Gościliśmy także przedstawicieli bydgoskiego NFZ- to dzięki ich obecności nasi pacjenci mogli otrzymać osobisty dostęp do serwisu ZIP (Zintegrowanego Informatora Pacjenta).

czytaj więcej

1. 02.
2016

„Walentynki” z profilaktyką onkologiczną

W najbliższą sobotę tj. 6 lutego, w godz. 10-14 zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych w naszej filii we Włocławku, mieszczącej się przy ul. Królewiecka 2a.

czytaj więcej

28. 01.
2016

Te badania uratują ci życie!

Jak bardzo istotne są regularne badania profilaktyczne nie trzeba chyba nikogo przekonywać. W Polsce, aby zachęcić kobiety do skorzystania z programu profilaktycznego, organizowano już kampanie społeczne z udziałem gwiazd, wysyłano zaproszenia do pań, księża apelowali po mszy, aby kobiety chodziły na badania. Resort zdrowia zastanawiał się nawet czy nie wprowadzić do obowiązkowych badań okresowych cytologii i mammografii. Mimo różnych akcji promocyjnych wciąż jest wiele kobiet, które nie chcą nawet słyszeć o pójściu na badania.

czytaj więcej

zobacz wszystkie #

© 2013 Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy

  #
 • ul. dr I. Romanowskiej 2 85-796 Bydgoszcz
 • (52) 374 30 00
  (52) 37 43 110

Organem założycielskim dla Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego