Bezpłatny event dla Pacjentów Centrum Onkologii

17 października 2018

Okazuje się, że w szpitalu można chodzić na koncerty. Można także uczyć się sztuki makijażu. I wszystko to można robić w Polsce w publicznej placówce. Dowodem na to są organizowane przez Centrum Onkologii w Bydgoszczy eventy dla pacjentów. Najbliższy już 25 października br.

Na ten dzień zaplanowaliśmy coś dla ciała i dla duszy. Od godz. 12.00 do 15.00 w sali konferencyjnej (1072, I piętro) na nasze pacjentki będzie czekał sztab profesjonalnych wizażystek, które doradzą jak pielęgnować skórę po leczeniu onkologicznym. Wykona także makijaż kryjący efekty uboczne chemioterapii. Dodatkowo pacjentki, które straciły włosy po chemioterapii będą miały możliwość skonsultowania doboru odpowiedniej peruki.

O godzinie 16.00 rozpocznie się wyjątkowy koncert zespołu Light Band. W jego repertuarze znajdą się dobrze wszystkim znane utwory takich artystów jak Agnieszka Osiecka, Katarzyna Groniec, Hanna Banaszak, Anna Jantar, Edyta Geppert czy Irena Santor.

Skład zespołu:

Ewa Klaman – wokal

Filip Kołodziej – instrumenty klawiszowe

Tomasz Zwirbla – gitara elektryczna

Marcin Klaman – gitara basowa

Kamil Długoborski – perkusja

Prosimy Pacjentów o wcześniejsze zapisy na warsztaty z wizażu tel. 514 454 419. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Organizatorami są Fundacja Piękniejsze Życie, Rokoko oraz Centrum Onkologii w Bydgoszczy.